Gumové koberce do batožinového priestoru automobilov

Gumové koberce do batožinového priestoru automobilov

Gumové koberce  do batožinového priestoru automobilov sú syntetické rohože určené na ochranu batožinového priestoru automobilov pred opotrebením, prachom a koróziou soľami.  Tieto vložky sú nevyhnutné na ochranu batožinového priestoru pred poškodením. Vložky do batožinového priestoru sú zvyčajne odnímateľné. Takto sa dajú ľahko vyčistiť a vymeniť.

Gumové koberce do batožinového priestoru automobilov sú obvykle šité na mieru a vyrobené na mieru, aby sa zmestili na rovný priestor vozidla.  Zvyčajne existujú kanálové, opakované horné prevedenie a vyvýšené okraje. Pretože mnoho gumových autokobercov zdieľa rovnaký vzhľad, je skutočne ťažké vybrať pre svoje auto dokonalú výstelku.  Existuje niekoľko funkcií, ktoré je potrebné považovať pri nákupe najlepšej sady vložiek.

Funkcie najlepších gumových kobercov do batožinového priestoru automobilov

Materiál a konštrukcia:

Guma použitá pri výrobe by mala byť vysoko kvalitná.  Robustný materiál by mal byť pružný, aby sa mohol ľahko zvinúť, keď sa nepoužíva.  Konštrukcia by mala byť pevná, aby vložka batožinového priestoru zostala v rovnakom tvare po celý život.  Vystužené okraje môžu uniesť každodenné opotrebenie.

Gumové koberce do batožinového priestoru automobilov

Protišmykový povrch:

Najlepšie gumové koberce do batožinového priestoru zaisťujú 100% protišmykový povrch, pretože nikto nechce, aby sa ťažký náklad pošmykol a kĺzal po kufri.

Zvýšené okraje:

Gumové koberce do a batožinového priestoru majú chrániť automobilovy koberec pred znečistením a rozliatím.  Tie so zvýšenými hranami najlepšie slúžia tomuto účelu.

Odolné voči rozliatiu chemikálií a paliva a UV žiareniu:

Nebezpečné a ťažké chemikálie môžu spôsobiť eróziu vložiek s menšou kvalitou.  Dobrá vložka do batožinového priestoru by mala mať silnú odolnosť proti silným chemikáliám a tiež proti UV žiareniu.  To aby ste mohli zaparkovať auto na slnku.

Montáž a inštalácia:

Ideálnou voľbou je zvoliť gumové koberce pre batožinový priestor, ktoré sú špeciálne urobené pre značku a model vášho automobilu.  Malo by sa vyhnúť kobercu s komplikovanými prílohami a lepidlami.

Záruka:

Záruka na akýkoľvek produkt je znakom dobrej kvality a trvanlivosti.  Gumové koberce pre batožinový priestor, ktoré sa dodávajú so zárukou e-rokov, sú dobrou voľbou.  Ale najlepšou voľbou je vybrať tie s 5 až 10-ročnou zárukou.

Emisie bez zápachu:

Nízko kvalitné gumové vložky sú horšie, pretože vydávajú nepríjemný zápach.  Kvalitná vložka to neurobí. Na základe vyššie uvedených funkcií sú na trhu pre vaše vozidlo dostupné najlepšie gumové koberce  pre batožinový priestor automobilu.

Najlepšie gumové koberce do batožinového priestoru automobilov

  1. Gumová vložka pre batožinový priestor MT-923-BK Motor Trend
  2. Gumová vložka pre batožinový priestor Husky 
  3. Gumová vložka pre batožinový priestor pre vysoké zaťaženie BDK ProLiner
  4. Motor Trend FlexTough – pokročilé výkonné vložky
  5. Gumová vložka pre batožinový priestor OXGord Universal Fit

Výhody gumových kobercov do batožinového priestoru automobilov

  • Gumové rohože pre batožinový priestor sa dajú neuveriteľne ľahko čistiť 
  • Dobrá gumová vložka môže trvať tak dlho, ako vaše vozidlo 
  • Rohože pre každé počasie majú hlboké drážky na zachytenie bahna, nečistôt a vody atď.

Nevýhody gumových kobercov do batožinového priestoru automobilov

  • Gumové koberce pre batožinový priestor sú esteticky menej príjemné. Nezhodujú sa s kobercovou podlahou batožinového priestoru a interiérom vozidla tak vyzerajú lacnejšie 
  • Gumové rohože pre batožinový priestor sú klzke keď su mokré.

Auta gumové rohože sú vyrobené podľa typu vozidla. Autorohože do auta zadržiavajú čistotu a majú dlhú životnosť. Viac sa dozviete kliknutím na odkaz.

Články v rovnakej kategórii:

Back to Top